
Azt mondják a legfontosabb erény a bátorság, a komfortzónából való kilépéshez, mert ebből származik az összes többi. A mersz alapja pedig a hit önmagunkban. Hogy meg tudjuk csinálni. Hogy képesek vagyunk rá.
Szeretne végre igazán magabiztos lenni, hinni önmagában, és megvalósítani álmait?
Ha szeretne végre igazán magabiztos, határozott lenni, és rendkívül gyors tempóban megvalósítani álmait, akkor menjen el a Kerner Training Nonstop Önbizalom szemináriumára.
A Nonstop Önbizalom szeminárium segít elsajátítani, egy minden körülmények között működő, sziklaszilárd önbizalmat. Invesztáljon fél napot a jövőjébe, hogy képes legyen kihozni magából a maximumot!
Miről lesz szó az önbizalom-fejlesztő tréningen? Koncentráltan azokról az alapvető pszichológiai ismeretekről, amik lényegbevágóak a megingathatatlan, rendíthetetlen magabiztosság kifejlesztéséhez:
♦ Hogyan tanuljon meg hinni önmagában?
♦ Mi az önbizalom és az önbecsülés közötti eltérés, és miért fontos ez a különbség?
♦ Milyen saját, belső eszközökkel tudja ezentúl instant módon fokozni önbizalmát?
♦ Hogyan lesz képes a „tudatalattijába programozni” a jó önértékelést?
♦ Melyik az a kommunikációs módszer, amellyel a legjobban növelhető az önbizalom?
♦ Milyen napi akciótervvel tudja a legrövidebb idő alatt felturbózni az önbecsülését?
Iratkozzon fel a Kerner Training levelező listájára! Én régóta nyomonkövetem és tanulok tőlük.
Amennyiben fontosnak tartja ezeket az ismereteket, kérem, ossza meg a Benzo Blogot rokonaival, barátaival és ismerőseivel. Vigyázzon rájuk is!
Kérem, ne feledje el kitölteni a Benzodiazepin szedési kérdőívet!
Nevess többet, szeress jobban, tanulj még...